Industria e Automjeteve Changzhou Hong Mao Co, Ltd

produktet

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

rreth nesh

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

Changzhou Hong Mao Vehicle Industry Co.,Ltd.

Changzhou Hong Mao Vehicle Industry Co. Ltd., located in Jiangsu Changzhou City, is an electric vehicle manufacturing plant who processes full manufacturing experience and vast expertise in design, manufacturing and supplying various types of low and medium speed electric trucks, loaders, tricycles, and scooters with wide range of applications from public & private passenger transportation, cargo transportation, civil construction, garbage handling, cleaning, and sight seeing. We endeavour to forge long-term and mutual-win partnership with our customers, by offering to our customers with quality products at competitive prices, as well as on-time delivery,  vehicle assembly training,  repair&maintenance training, trouble shooting training and homologation support.

Our Mission: Make people around the world enjoy our electric vehicles

Our Vision: Redefine the short distance transportation in green and economical ways.

Our Value: RIGHT – Responsibility, Integrity, Greenness, Happiness, Team spirit

PRODUCT KËRKESË

Prodhuesi profesional me më shumë se 20 vjet përvojë

LAJME

Prodhues profesional me më shumë se 20Yers ...

 • Avantazhet e automjetit elektrik me tre rrota

  1. Flexible Movement and Low NoiseThe most significant advantages of the electric threewheeled tricycle are its mobility and flexibility and low noise level,  which make it suitable for use in places where there are many people. They are ideal for use inresidential areas, parks and schools becaus...

 • Autorizimi Zyrtar i Ndihmës dhe Blerjes nga Një kompani prodhuese EV e Amerikës së Jugut

  Bazuar në cilësitë e produkteve të besueshme dhe shërbimet profesionale në kohë që u kemi dorëzuar klientëve tanë përmes kompanisë sonë eksportuese "Changzhou Multi-Tree Trading Company", një nga klientët tanë me tri rrota elektrike në Amerikën e Jugut më në fund ka autorizuar kompaninë tonë eksportuese t ...

 • Shërbimi Teknik dhe Mbështetjet

  Shërbimet dhe mbështetjet teknike të disponueshme me industrinë e automjeteve Changzhou Hong Mao Kompania jonë është e pajisur me inxhinierë teknikë profesionistë nga impiantet e prodhimit direkt dhe është në gjendje të ofrojë një gamë të gjerë shërbimesh teknike dhe mbështetje për klientët tanë Shërbimet tona teknike dhe furnizimet ...

 • Bateri Jon Lithium ose Bateri Acid Plumbi Gel?

  1. Cilat janë çmimet tuaja? Ne premtojmë se do të ofrojmë çmimet më konkurruese për të gjithë klientët tanë. Çmimet tona mund të luhaten për shkak të faktorëve të ndryshëm si kursi i këmbimit, sasia e porosisë, periudha kohore, niveli i personalizimit, dhe kushte të ndryshme tregtare, etj. 2. A keni një kuantë minimale të porosisë ...

 • CFOSE Expo 2020 në Ludhiana

  Ludhiana, Punjab - Edicioni i 11-të Indeksi Nr. 1 Biçikletë Fitness Sport & Automjet Elektrik i Indisë i quajtur si CFOSE u mbajt më 28, 29 Shkurt & 1 Mars 2020 në Punjab University Fair Ground, Ludhiana (India). Green Shuttle Technology është një nga klientët tanë në Indi i cili parti ...

WhatsApp Online Chat!