China Closed-trup Cargo biçikletë me tri rrota (3W) prodhuesit dhe furnizuesit | Multi-Tree
Industria e Automjeteve Changzhou Hong Mao Co, Ltd

Mbyllur-trup Cargo biçikletë me tri rrota (3W)

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.urdhër Sasia: 1 Piece
 • Furnizimi Aftësia: 200 Pieces
 • Detail Product

  Produkt Tags

  ELECTRIC CARGO TRICYCLE  VIDEO

  PRODUCT DETAIL

  Name: Electric Closed-Body Cargo Tricycle / Courier Delivery Tricycle / Electric Cargo Tricycle / Electric Tricycle Cargo Truck

  Model: MT-B-CL-01C

  Motor power: 60V 1000W / 1200W / 1500W / 2000W

  Battery capacity: 60V 32Ah / 50Ah / 70Ah / 80Ah / 100Ah

  Tyre size:   F: 3.50 -12 ;   R: 3.75 -12

  Shpejtësia maksimale: 35km / h

  Ekran: LCD meter Speedo me indiction KOS bateri dhe sinjale kthese

  Max mileage: 35Km ~ 120Km per charge

  Max load: 300 Kg - 500Kg

  Vehicle size: 2850(3300) L x 1050 W x 1750 H

  Vehicle weight: 250Kg / 320Kg

  Vehicle body: Welded carbon steel structures  with E coating

  Brake: Kombinuar daulle frenat dhe parking frenave të dorës

  Lighting: dritë EEC certifikuar, para dhe treguesit e pasme, dritë e frenave, kundërt të lehta dhe numri pjatë dritë

  front left
  left side
  front right
  left side 2
  front
  rear

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne

  Produkte kategori

   WhatsApp Online Chat!